Práce Nabídka zaměstnání

referent/ka kanceláře generálního ředitele (Praha)

Ondřej Kudibal
731 633 988

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Vyšší odborné

Nástupní plat 31 260,- až 41 240,- Kč

Místo výkonu práce Ve Smečkách 801/33, 11000 Praha 1. Prvotní kontakt emailem ondrej.kudibal@szif.cz nebo telefonicky 731 633 988 v pracovní dny 8:00 - 16:00 hodin.
Náplň práce:
Referent komplexně zajišťuje činnosti a chod sekretariátu generálního ředitele SZIF včetně výkonu sekretářských a administrativních služeb. Zajišťuje specializované organizační a koordinační činnosti agendy SZIF podle pokynů generálního ředitele. Připravuje a zodpovídá generálnímu řediteli SZIF za harmonogram jednání a návštěv. Vede evidenci zadaných úkolů a sleduje termíny plnění. Zajištuje činnosti související s reprezentací Fondu. Zpracovává a předává potřebné informace, přehledy a instrukce do jiných útvarů SZIF. Připravuje a odpovídá za organizaci zasedání Dozorčí rady SZIF, zpracovává zápisy z jednání. Referent vykonává další práce, které souvisí s touto pozicí. Zajišťuje v případě potřeby komunikaci s nadřízeným orgánem a dalšími úřady.
Požadujeme
- vyšší odborné vzdělání
- uživatelská znalost práce s PC, MS Office
- zkušenosti se SAP velkou výhodou
- předpoklad pro týmovou práci, samostatnost, komunikativnost - organizační schopnosti
- praxe na obdobné pozici min 3 roky
Zaměstnanecké výhody:
- systemizovaná platová třída 10., zařazení podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. ve znění pozdějších předpisů
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
- stravenková karta - 100 Kč/odpracovaný den
- pružná pracovní doba
- přátelský a inspirativní tým odborníků
- možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)
- mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu
- karta plná benefitů (měsíční příspěvek na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání)
- jsme zprostředkovatelem karty MultiSport