ZPRÁVY Krimi Praha

Úspěšná resuscitace napadené ženy

Policisté z Oddělení hlídkové služby Prahy I zachránili ženu, která po napadení omdlela a přestala dýchat.

0

Včera

Poznáte podezřelého muže?

Policisté pátrají po neznámém muži, který za použití násilí poškodil několik dveří v bytovém domu v Praze 5.

0

Včera

Policie hledá svědky tragické nehody: Sanitka srazila chodce, následně zemřel v nemocnici

Tragická dopravní nehoda v Praze: sanitka s rozsvícenými majáky srazila chodce, který následně podlehl zraněním. Policie vyšetřuje příčiny a hledá svědky, vyzývá k volání na bezplatnou linku 158. Naší soustrast rodině a přátelům zesnulého chodce.

0

Před 2 dny

Aktivista vyzývající ke stržení ukrajinské vlajky znovu před soudem za narušení zákazu pobytu v Praze

Aktivista Jaroslav Popelka, jenž vyzýval ke stržení ukrajinské vlajky z Národního muzea při protivládní demonstraci, čeká znovu soud. Objevil se v Praze, i když měl zákaz pobytu. Muži hrozí až dvouleté vězení.

0

Před 3 dny

Pokuta 1,7 milionu za spuštění alarmu v Národním muzeu

Dvacetiletá žena, která v březnu 2022 spustila protipožární systém v Národním muzeu v Praze, byla odsouzena k pokutě 1,7 milionu korun pro nahrazení způsobené škody. Souzené, která má emočně nestabilní poruchu osobnosti, byl pouze jedna polehčující okolnost - dosavadní bezúhonnost. Rozsudek není pravomocný.

0

Před 4 dny

Havárie tří vozidel způsobila zácpy a tragédii na dálnici

Dopravní nehoda na dálnici D8 u Klíčan způsobila jeden úmrtí, když se zde střetla tři vozidla, včetně dvou nákladních vozů a jedné dodávky. Dálnice byla několik hodin uzavřena, což způsobil velké dopravní zácpy. Vyšetřování nehody je stále v průběhu.

0

Před 4 dny

Shodil ho do kolejiště metra

Policisté pátrají po neznámém muži, který znemožňoval poškozenému vylézt z kolejiště metra a poté co se mu to povedlo, strčil ho zpět.

0

Před 5 dny

Agresor s hořícími novinami

Kriminalisté zadrželi muže, který v parku přepadl mladou ženu a pokusil se jí vytrhnout kabelku. Napadl tento muž i Vás? Volejte prosím linku 158.

0

Před týdnem

Uspavači

Uspali a o poslední peníze oloupili člověka, který sám potřebuje pomoc a nemá lehký život

0

Před týdnem

Zloděj z šaten kriminalistům neunikl

Pražští kriminalisté zadrželi během několika dnů šestatřicetiletého muže, který se vloupal do školy, hotelu a sportovního areálu. Celkem způsobil škodu za bezmála dvě stě tisíc korun.

0

Před týdnem

Hledáme mladíka

Kriminalisté hledají mladíka, který odešel od rodičů neznámo kam. V dopise uvedl, že se vrátí až bude dospělý. Pokud jste ho viděli, kontaktujte linku 158.

0

Před týdnem

Hromadná nehoda s 10 zraněnými: Auto na střeše a traumaplán aktivován

Během nehody tří aut poblíž Benešova utrpělo šest lidí, včetně dětí, zranění. Nehoda nastala v sobotu před 15. hodinou. Na místě zasahovali profesionální hasiči, kteří pomáhali ošetřovat zraněné a zajistit bezpečnost vozidel. Kvůli vyššímu počtu zraněných byl aktivován traumaplán. Hasiči provedli protipožární opatření a zasypali uniklé provozní kapaliny.

0

Před týdnem

Celníci odhalili tajný náklad: Mercedes plný nelegálních potravin

Celníci v Praze zastavili vozidlo převážející dva tisíce kilogramů nelegálního masa namísto deklarovaného pečiva. Řidič tvrdil, že jede do Berlína, ale nedokázal prokázat původ a kvalitu masných produktů. Náklad byl zlikvidován a přepravci hrozí pokuta až 10 milionů korun.

0

Před týdnem

Vyprošťovací speciál vytáhl Škodovku z Vltavy: hasiči zamezili úniku kapalin!

V Praze na Zbraslavi sjelo auto do Vltavy, hasiči s potápěči ho vyprostili. Auto pravděpodobně nezvládlo prudkou zatáčku. Místní hasiči a potápěči úspěšně spolupracovali na vytažení vozu ze řeky a zamezení škod na životním prostředí. Účastník nehody byl předán policii. Příčiny nehody se vyšetřují.

0

Před týdnem
The Loop Jazz Club