Práce Nabídka zaměstnání

referent/ka - překladatel/ka

Maryland s.r.o.

Ječná 518, Praha

Marina Saprykina
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 21 000,- Kč

Místo výkonu práce Ječná č.p. 518/32, Praha 2. Prvotní kontakt emailem maryland@pragal.eu
Náplň práce:
Zabezpečování překladů obchodních smluv, odborných textů a materiálů z AJ a RJ
Překlady korespondence se zahraničními klienty
Tlumočení při obchodních jednáních na pracovní úrovni
Administrativní činnosti
Prácovní cesty do zahraničí a EU

Co požadujeme:
VŠ vzdělání
Dokonalá znalost ruského a anglického jazyka podmínkou
Znalost českého jazyka je vítána
Spolehlivost, přesnost, zodpovědnost
Flexibilita včetně časové flexibility
Reprezentativní, příjemné a profesionální vystupování

Co nabízíme:
Smlouvu na dobu neurčitou
Odpovídající finanční ohodnocení
Příjemné pracovní prostředí a přátelský pracovní kolektiv
Flexibilní pracovní dobu s možností částečné práce z domu
Úhrada jízdného, služební notebook a mobilní telefon

Svůj strukturovaný životopis, prosím, zasílejte na e-mail: maryland@pragal.eu

Zaměstnanecké výhody: Úhrada jízdného, služební notebook a mobilní telefon