Práce Nabídka zaměstnání

projektanti TZB

PRIMARP s.r.o.-Štefánikova

Štefánikova 248, Praha

Eliška Procházková
774 818 845

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 45 000,- až 60 000,- Kč

Kontakt:tel.: 774 818 845- každý všední den, e-mail: prochazkova@lehotskycapital.com
Upřesňující informace:
Požadujeme:
Požadujeme:
- SŠ/VŠ technického směru se zaměřením na TZB, Praxe v oboru, Autorizace pro projektování vytápění výhodou, případně ZTI (voda, plyn), Komunikační dovednosti, flexibilita a ochota učit se novým věcem, PC dovednosti - MS Office, autoCAD, Samostatnost a pečlivost

Náplň práce:
- Zpracování podkladů k projektovým dokumentacím, Příprava projektových dokumentací, které se v rámci firmy zrealizují a uvidíte svoje návrhy v praxi, Kooperace s projektovými manažery a sales oddělením, Účast na poradách a jednáních v rámci firmy i mimo ni, Samostatné jednání, rozhodování v rámci projektu a návrhu, Odpovědnost za výsledek

Zaměst.výhody:
Příspěvky na stravování, 5 týdnů dovolené, notebook, mobilní telefon, mobilní tarif, příspěvky na sport, životní pojištění a penzijní spoření, lekce Aj a Nj, možnost občasné práce z domova, kanceláře v centru Prahy