ministerský rada v oddělení provozu, komunikační infrastruktury a datových center (SM 171 015)

MINISTERSTVO PRÁCE A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ [2]

Na Poříčním právu 376, Praha

Dagmar Valešová
950192508
  • vztah

    Služební poměr

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 27 980,- Kč

Místo výkonu práce Na Poříčním právu 1, 12800 Praha 28. Prvotní kontakt emailem dagmar.valesova1@mpsv.cz
Hlavní náplň činnosti na služebním místě SM 171 015:
- provádění hloubkové analýzy situace kybernetické bezpečnosti;
- provádění analýzy jednotlivých komponent IS z pohledu kybernetické bezpečnosti;
- zpracování doporučených opatření pro úpravy v informačních systémech organizace;
- sledování trendů v kybernetické bezpečnosti a přijímání opatření dle aktuálního vývoje; - vyhodnocování závažnosti bezpečnostních incidentů;
- provádění následné analýzy incidentů a vyhodnocování incidentů zachycenými pracovníky dohledového centra;
- příprava podkladů pro prezentaci řešení bezpečnostních incidentů;
- komunikace s odbornou veřejností při výměně zkušeností a sdílení informací týkajících se kybernetických útoků a způsobech zabezpečení;
- zpracování dokumentace ze svěřeného rozsahu oblasti kybernetické bezpečnosti;
- zpracování zprávy a zhodnocení rizik z pohledu závažnosti bezpečnostních nedostatků.
Nutné podat Žádost o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo bližší informace zde: www.mpsv.cz/web/cz/-/oznameni-o-vyhlaseni-vyberoveho-rizeni-na-sluzebni-misto-ministersky-rada-v-oddeleni-provozu-komunikacni-infrastruktury-a-datovych-center-sm-171-015-
Zaměstnanecké výhody: - pružná služební doba;
- 5 týdnů dovolené;
- 5 dnů indispozičního volna;
- poukázky na stravování;
- systém dalšího vzdělávání státních zaměstnanců;
- možnost umístění dítěte do dětské skupiny;
- zaměstnanecké benefity.