Práce Nabídka zaměstnání

Zkušený C ++ softwarový inženýr - Vývojáři systému

Bohemia Software s.r.o. - Nové Město

Národní 58, Praha

Yana Yakupova
774971056

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 70 000,- až 80 000,- Kč

místo výkonu práce: Národní č.p. 58/32, Nové Město,
110 00 Praha 1
kontakt: Yakupova Yana, tel.: 774971056, e-mail: yana-yakupova@yandex.ru

Požadavky na uchazeče
o VŠ vzdělání technického zaměření.
o Praxe s komerčním vývojem v C ++ min. 10 let.
o Praxe s vývojem v operačním systému z / OS min. 5 let.
o Vynikající znalost OOP, designové vzory.
o Zkušenosti s systémy řízení verzí (například Git).
o Zkušenosti s použitím bug tracking systémů (například JIRA).
o Vynikající znalost ruštiny (aktivní, na úrovní C1).
o Vynikající znalosti anglického jazyka (ústně a písemně).
Náplň práce
o Vývoj softwaru ve verzi C / C ++ pro operační systém z / OS.