Práce Nabídka zaměstnání

Wifi Engineer

ALEF NULA,a.s. - 001

Pernerova 691, Praha

Detail firmy

Barbora Glöcknerová

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 70 000,- až 90 000,- Kč

Popis pozice:
- Presales tj. prezentace pro zákazníky, vytváření návrhu řešení a specifikací pro obchodní oddělení, vytváření technických části odpovědí na poptávky zákazníků a to ve všech technologických oblastech, za které je kandidát zodpovědný (Wireless LAN - WLAN)
- Implementace tj. být součástí projektového týmu se zodpovědností za instalace/implementace/konfigurace
- Support tj. troubleshooting a řešení trouble ticketů v příslušných oblastech, provádění analýzy logů a profylaxí u zákazníků
- SiteSurvey onsite při designu nebo implementaci bezdrátových sítí.
- Školení tj. stát se certifikovaným instruktorem a být schopen školit kurzy s tématikou Cisco WLAN.

Požadavky:

- Pokrocila znalost bezdratovych technologii zalozenych na Cisco.
- Zakladni nalost prace s Cisco technologiemi obecne - R&S a SEC.
- Znalost prace s podpurnymi SW pro bezdratove technologie - sitesurvey tools atd.
o Zapalenost pro bezdratove technologie obecne - LoRa, Bluetooth, UWB atd.
o Presah pres bezdratove technologie vitan ale neni podminkou.
o Pozitivni mysleni a snaha hledat reseni.
o Aj na komunikativní úrovni
o Velmi dobré prezentační schopnosti

Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál, AJ, Multisport karta, Roční kupon na MHD nebo Firemní automobil, 20 dnů dovolené, Sick day, Vouchery na dentální hygienu