Práce Nabídka zaměstnání

Všeobecní administrativní pracovníci

NALOGI.CZ s.r.o.-Nušlova

Nušlova 2271, Praha

Andrey Zlobin
775 188 302

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 20 000,- až 29 000,- Kč

Kontakt:tel.: 775 188 302, e-mail: info@nalogi.cz
Upřesňující informace:
Náplň práce:evidence, příprava, třídění, klasifikace a ukládání informací, kopírování dokumentů, příprava jednoduchých zpráv a korespondence, kontrola údajů, příprava faktur a podrobná evidence proběhlých finančních transakcí, příprava textů a údajů do počítače, korektury a opravy těchto opisů.
Požadujeme: dobrá znalsot Microsoft Windows, Microsoft Office (MS Excel, MS Word, MS PowerPoint), OpenOffice a časová flexibilita. Společnost pomůže s relokací.