Práce Nabídka zaměstnání

Vehicle Application Engineer - student

Ricardo Prague s.r.o. - 001

Thámova 289, Praha

Marcela Martínková
221729150

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 45 000,- až 70 000,- Kč

Kontakt: Martínková Marcela, tel.: 221729150 od 9:00 do 16:00, e-mail: marcela.martinkova@ricardo.com

Náplň práce:
" Porozumění řídicím systémům motoru, motoru a vozidla
" Asistence týmu softwaru, kalibrace a řízení při plánování testů vozidel, provádění testů, kontrola kvality testů, vykazování dat z testů a jejich analýza.
" Pomoc při vývoji kalibrace vozidel
" Uplatňování technických znalostí
" Učení se praxí

Požadujeme:
" Zájem o motory a řídicí systémy elektrických vozidel nebo jejich studium.
" Zájem o spalovací motory nebo jejich studium
" Přístup k inženýrství založený na datech
" Vášeň pro automobily a automobilový průmysl
" Základní znalost jazyků Python, Matlab, Simulink
" Dobrá znalost anglického jazyka

Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na důchodové a životní pojištění, jazykové kurzy, prostředí mezinárodní firmy atd.