Práce Nabídka zaměstnání

Učitel/ka mateřské školy

SmartFox Education - mateřská škola s.r.o.

Loutkářská 2324, Praha

Linda Janichová
739453086

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 25 000,- až 30 000,- Kč

místo výkonu práce: Loutkářská č.p. 2324/2, 169 00 Praha 69
kontakt: Janichová Linda, tel.: 739453086, e-mail: prace@foxikovaskolka.cz

Požadavky: vzdělání odpovídající nabízené pracovní pozici (minimálně učitelství pro mateřské školy), praxe v oboru vítána, anglický jazyk minimálně na komunikativní úrovní, práce na PC, flexibilita, kreativita, dobrý zdravotní stav, zkušenost s programem Začít spolu vítána
Náplň práce: příprava a plánování aktivit pro děti mateřské školy

40 dní dovolené, Multisport, penzijní připojištění