Práce Nabídka zaměstnání

Učitel(ka) odborného výcviku - instalér / topenář

SOŠ stavební a zahradnická, Praha 9, Učňovská 1

Učňovská 100, Praha

Hana Navrátilová
266 106 254

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 930,- až 36 330,- Kč

Náplň práce: Vzdělávací a výchovná činnost v odborném výcviku při přípravě žáků v oborech středního vzdělávání s výučním listem pro obor instalatér.
Požadujeme: vyučení a praxi v oboru, doplňkové pedagogické studium (lze doplnit během výkonu práce), svařování plamenem, svařování plastů, lisování a pájení, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz výhodou,
Nabízíme: možnost práce na plný či poloviční úvazek, kde je možno kombinace s prací OSVČ (týden ve škole a týden ve vlastním režimu. 10. platová třída, pracoviště Praha 9, Učňovská 100/1,
8 týdnů dovolené, osobní příplatek, závodní stravování, kantýna, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, odměny