Práce Nabídka zaměstnání

Truhláři

Hradní stráž

Kanovnická 72, Praha

Detail firmy

Pplk. Ing. Petr BALVÍN
973 209 304; 702 000 643

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 16 980,- Kč

Požadujeme:
- vyučení v oboru podmínkou,
- samostatnost, pečlivost a spolehlivost,
- zdravotní způsobilost,
- trestní bezúhonnost.
Nabízíme:
- platová třída 7,
- místo výkonu práce – Hradní stráž, Praha 1
- zajímavé finanční ohodnocení, platová třída 7, osobní příplatek, odměny,
- možnost změny pracovní smlouvy na dobu neurčitou
Pracovní náplň:
Samostatné zhotovování a opravy všech druhů nábytku včetně kancelářského a
ostatních dřevěných a dřevotřískových dílů vnitřního vybavení v majetku Hradní stráže,
samostatné zhotovování rovinných konstrukcí reliéfních mapových stolů v místech
dislokace jednotek Hradní stráže.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
- 25 dnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna
- příspěvek z FKSP na dovolenou, stravování apod.
- stravování ve vlastním stravovacím zařízení