Práce Nabídka zaměstnání

Technik zakázek / Facility Manager

Green Valley, spol. s r.o.

Vinohradská 29, Praha

Markéta Vaňková
777219218
  • vztah

    Dohoda o pracovní činnosti

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 30 000,- až 35 000,- Kč

KONTAKT : Markéta Vaňková, tel.: 777219218, e-mail: vankova@billancpartners.com

Práce v soukromé české společnosti zabývající se poskytováním komplexních správcovských služeb pro bytové objekty v Praze. Společnost má výborný pracovní kolektiv, chuť se dále rozvíjet a odborně růst. V současné době rosteme a do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni. Pokud máte zájem s námi pracovat a odborně se rozvíjet v oblasti technické správy nemovitostí, pak hledáme právě Vás.

Co vás čeká?

- Zajištění technické správy na luxusních bytových novostavbách ve vlastnictví SVJ.

Co bude denním úkolem?

- Samostatné vedení technické a
gendy svěřených objektů
- Komunikace s výbory SVJ
- Evidence a řešení požadavků výborů a vlastníků bytových jednotek
- Evidence a řešení reklamací z výstavby
- Zajišťování zákonných zkoušek a revizí
- Objednávání a kontrola odborných stavebních, elektroinstalačních a vodo-instalačních prací
- Spolupráce s podnikovými údržbáři

Jaké máme požadavky?

- Ukončené středoškolské vzdělání technického směru
- Praxe ve stavební výrobě nebo správě budov alespoň 3 roky
- Pro-zákaznický přístup
- Výborné komunikační dovednosti
- Alespoň průměrná znalost práce s výpočetní technikou a SW MS Office
- Český jazyk slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího

Zaměstnanecké výhody :
služební automobil i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon, přátelský kolektiv, pružná pracovní doba, věrnostní dovolená, stravenky, občerstvení na pracovišti