Práce Nabídka zaměstnání

Technik konstruktér

ARMOTECH s.r.o.001

Ringhofferova 115, Praha

Sergey Lukiyanets
257941716

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 35 000,- Kč

Místo výkonu práce: Ringhofferova č.p. 115/1, Praha 5. Kontaktovat tel. 257941716 (8-17 hod.), nebo mail info@armotech.cz
Pracovní náplň:
" Vypracování výrobní dokumentace;
" Osobní doprovod výrobku ve výrobě;
" Účast na testování různých stupňů náročnosti;
" Vypracování provozní dokumentace, programů a metodik testování
Požadavky:
" Ukončené VŠ vzděláni nebo studium ve 4. - 6. ročníku VŠ (technické obory);
" Pracovní zkušenosti v oblasti projektování (hydraulika, pneumatika) na inženýrské pozici výhodou;
" Znalost práce s vývojovou dokumentací a ISO TC 10 a ISO/TC 213 (v rámci vypracování a konstruování uzlů a mechanizmů), orientace v GOST normách;
" Pokročilý uživatel PC: MS Office, SolidWorks
" Jazyková znalost: základy angličtiny, ruský jazyk komunikativně;
" Schopnost hájit své stanovisko a provádět víc úkolů najednou;
" Orientace na detail, pečlivost