Práce Nabídka zaměstnání

Technici provozu informačních a komunikačních technologií

Actum X, s.r.o.

Plynární 1617, Praha

Jan Staňura
732617100

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 55 000,- Kč

Hledáme SAP konzultanta, který se společně s námi bude podílet na SAP S/4 HANA EMEA implementaci.

Náplň práce:
- Analýza stávajících dokumentů
- Příprava projektové dokumentace
- Komunikace se všemi zúčastněnými stranami (v anglickém jazyce)
- Testování a návrh testů jako takových
- Školení koncových uživatelů
- Spolupráce v rámci globálního týmu

Požadavky:
- VŠ
- Anglický jazyk na úrovni rodilého mluvčího
- Dobré komunikační a prezentační dovednosti
- Rozsáhlou znalost SAP S/4 HANA (STP & OTC, FI&CO, Ariba), včetně konfigurací
- Schopnost práce v týmu
- Schopnost dobře vysvětlovat

We are looking for an SAP consultant to work with us on the SAP S/4 HANA EMEA implementation.

Job description:
- Analysis of existing documents
- Preparation of project documentation.
- Communication with all stakeholders (in English)
- Testing and test design as such.
- Training of end users
- Collaboration within the global team

Requirements:
- UNIVERSITY
- English language at native speaker level
- Good communication and presentation skills
- Extensive knowledge of SAP S/4 HANA (STP & OTC, FI&CO, Ariba), including configurations
- Ability to work in a team
- Ability to explain well

Zaměstnanecké výhody:

? Flexibilní začátek a konec pracovní doby, občasný home office,
? 5 týdnů placené dovolené,
? Certifikace - přístup k certifikacím na Sitecore, Kentico, Telligent a Microsoft produkty,
? Mezinárodní prostředí - každodenní využití angličtiny,
? Lekce angličtiny
? Sleva na dovolenou na jachtě,

? 5 weeks of annual leave
? Flexible working hours
? Certifications - we offer Microsoft as well as Sitecore and/or Kentico certifications
? International work environment - daily use of English language
? English mentoring for those who need it
? Discount on yacht charter vacation