Práce Nabídka zaměstnání

Technici prodeních automatů

Nováková
605267779 7-15:30 hod.

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 32 000,- Kč

Kontakt: e-mail: Jirina.novakova@mixa.cz, tel.: 605267779 7-15:30 hod.,

Nástup možný ihned
Požadavky: elektrotechnické nebo strojírenské vzdělání s IT zkušenostmi, ŘP "B" s praxí, výborná uživatelská znalost PC, komunikativní znalost AJ, samostatnost, manuální zručnost, časová flexibilita vyhláška 50 výhodou
Náplň práce: přípravy, opravy a instalace nápojových a svačinových automatů (manuální i prostřednictvím PC), spolupráce na vývoji, implementace platebních systémů, správa telemetrických webových služeb.
po zapracování možný finanční postup, odpovědnost za svěřený úsek

Zaměstnanecké výhody: Stravenky teplé a studené nápoje na pracovišti zdarma, sick days, výborný pracovní kolektiv, telefon, služební auto, pracovní doba 7 - 15:30, volné víkendy,