Práce Nabídka zaměstnání

Technici počítačových sítí a systémů

eABM s.r.o.

Kaprova 42, Praha

Tomáš Musil
777 027 505

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 40 000,- Kč

MÍSTO VÝKONU : Kaprova č.p. 42/14, Staré Město, 110 00 Praha 1
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Tomáš Musil, tel.: 777 027 505, e-mail: musil.tomas@eabm.cz

Požadujeme:

- velmi dobrou znalost a zkušenosti se správou Windows desktop
- alespoň základní znalosti a zkušenosti se správou Windows Server
- znalost problematiky počítačových sítí
- silné komunikační schopnosti pro řešení problémů
- schopnost pracovat v týmu
- umění jednat s lidmi v jakékoliv situaci
- samostatnost, preciznost, dotahovat věci do konce
- cokoliv v oblasti IT co budete umět navíc bude pro výhodou a velké plus
- řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:
Správa serverů, desktopů a sítí
Podpora uživatelů pomocí helpdesku, hotline a vzdáleného připojení
Řešení požadavků u klientů
Řešení incidentů
Práce na nových projektech
Bezpečnostní řešení
a další dle specializace

ZAM. VÝHODY :

- Dovolená 22 dnů + Sick Days
- Stravenkový paušál
- Sleva na firemní produkty
- Mobilní telefona a notebook
- Odměńování dle vlastních výkonnů
- Zajímavou práci v nadstandardně přátelském a zkušeném týmu
- Pružná pracovní doba včetně homeoffice
- Odborný růst a vzdělávání
- Příplatek za pohotovost 5%
- Firemní akce
- Možnost příspěvku na životní pojištění nebo důchodové připojištění
- Další benefity dle vlastního výběru jako příspěvek na dovolenou atd.