Práce Nabídka zaměstnání

Stavební a provozní elektrikáři

Mlékárna Pragolaktos, a. s. - 001

Českobrodská 1174, Praha

Michaela Svobodová
Po - Pá 7-16 hod., 234 106 411

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 27 000,- Kč

Pracovní náplň:
opravy elektro strojů a zařízení (plnící linky na výrobu trvanlivého mléka)
˘ preventivní a běžná údržba elektro strojů a zařízení
Požadujeme:
˘ výuční list nebo SŠ vzdělání v oboru elektro
˘ platné osvědčení pro práci dle vyhl.50/78 Sb. §6
˘ praxi elektro údržby strojů a zařízení
5 týdnů dovolené, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na stravenky, nápoje na pracovišti zdarma, zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky, jazykové kurzy, profesní vzdělávání, výhodný nákup vlastních výrobků