Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií

AURES Holdings a.s. - 001

Dopraváků 874, Praha

Detail firmy

Vladimíra Tichá
283 060 606

  • min. vzdělání

    Vyšší odborné

Nástupní plat 40 000,- Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Dopraváků č.p. 874/15, Čimice, 184 00 Praha 84
PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adresu nabor@aaaauto.cz
Kontaktní osoba : Mgr. Tichá Vladimíra
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY:
Náplň práce:
- Vývoj webového řešení, aplikací
- Vývoj nových služeb, testovacích prostředí a nástrojů
- Verzování kódu v GITU
- Ukládání dat do MySQL/ Maria DB
- Převzetí jednotlivých projektů, programování a rozvoj celého back-endu všech systémů a aplikací
- Tvorba dokumentace
- Aktivní komunikace a spolupráce s analytiky, databázisty, frontend vývojáři, testery a pracovníky technické podpory
- Analýza požadavků a návrh jejich technické implementace
- Průběžná údržba kódu a optimalizace
- Testování aplikací
- Údržba stávajících systémů
- Rozšiřování systémů na základě požadavku zákazník