Práce Nabídka zaměstnání

Software Developer

Heureka Group a.s.

Karolinská 650, Praha

Denisa Ferková

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 80 000,- až 95 000,- Kč

Náplň práce:
- Navrhovat kompletní řešení, které bude použitelné ve všech zemích.
- Na návrhu získávání dat v podobě streamování udalostí od eshopů.
- Spolupracovat se stakeholdery na definici rozhraní pro předávání dat dál do našeho prostředí.
- Budeš mít volnost a zároveň odpovědnost za provoz a rozšiřování všech částí celého systému pro zpracování dat v duchu DevOps kultury.
- Nastavování CI/CD pipeline.
- Testování - unit, integrační, end2end, atd.
- Vše, co půjde, budeš automatizovat.

Požadujeme:
- minimálně 2 roky praxe v oboru
- znalost Python, HTML/CCS/JAVASCRIPT, GIT
- anglický jazyk - komunikativní úroveň
- český jazyk - plynule

Pracovní smlouva do 30.9.2021 s možností prodloužení.