Práce Nabídka zaměstnání

Silo Mistr

SOUFFLET AGRO a.s.-Řeporyje

U Výkupního střediska 218, Praha

Lenka Šmejkalová
602 294 845

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 25 000,- až 28 000,- Kč

Kontakt: osobně - pouze po předchozí telefonické domluvě (pracovní dny),tel.: 602 294 845, e-mail: lsmejkalova@soufflet.com
NÁPLŇ PRÁCE
" Obsluha silo/posklizňové linky
" Schopnost drobných oprav technologie a její údržba a úklid
" Provádět na základě pokynů od vedoucího manipulaci s rostlinnými produkty a tyto následně zaznamenávat do systému
" Provádět a zabezpečit příjem, skladování, výdej a další manipulace s produkty
" Sledovat chod a seřizovat funkce technologických linek a zařízení
" Provádět běžné opravy za provozu a nejméně jedenkrát za směnu provést prohlídku pracoviště

POŽADUJEME
" Vyučený elektromontér, popřípadě mechanik
" Osvědčení dle vyhlášky 50/78 podle §6
" Praxe na posklizňové lince vítána
" Průkaz na řízení VZV vítán - není podmínkou
" Samostatné rozhodování a schopnost organizace práce
" Ochota týmové spolupráce

Zaměst.výhody:
5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, možnost získat průkaz VZV