Práce Nabídka zaměstnání

Senior specialista obchodu (elektro technologie)

Technologie hlavního města Prahy, a.s.

Dělnická 213, Praha

Iveta Lisková
+420 778 886 071

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 40 000,- Kč

Náplň práce:
- Evidence a dohled nad plněním projektů (obnovy veřejného osvětlení, e-mobility, přisvětlení přechodů apod.) v souladu s časovým a finančním plánem, spolupráce s projekčními týmy a zapracování jejich aktualizací do projektové evidence
- Spolupráce s právním oddělením na přípravě smluv (koordinace příprav technických podkladů a cenových příloh)
- Zpracování obchodních případů a analýz - srovnání cen, vyhodnocování obchodních aktivit, spolupráce na přípravě cenotvorby jednotlivých nabídek a indexace cen již existujících smluv
- Podílení se na rozvoji obchodního oddělení - nabídky služeb pro MČ hl. m. Prahy / oslovování třetích stran s nabídkami projektování veřejného osvětlení, kamerových systémů apod.
- Obchodní a týmový reporting a příprava prezentací
- Práce s naším CRM systémem
Požadavky:
- Vzdělání technického směru (Elektro výhodou)
- Zkušenosti s oblastí veřejných zakázek
- MS Office na dobré uživatelské úrovni (primárně Word, Excel - schopnost práce s daty - znalost alespoň základních funkcí)
- Dobré analytické myšlení
- Proaktivita při jednání s ostatními specialisty napříč společností
- Organizační schopnosti
- Trpělivost, spolehlivost
- Znalost systému Helios Orange výhodou
- ŘP sk. B výhodou
Program zaměstnaneckých benefitů (Stravenky, příspěvek na ŽP a PP, benefitní systém Cafetérie, multisport karta, pojištění odpovědnosti za škodu,občerstvení na pracovišti, sick day, dar při pracovním výročí, dar při životním výročí, dovolená navíc, home office)