Práce Nabídka zaměstnání

Security Analyst (Junior)

MSF Shared IT Services, z.s. - 001

Zenklova 2245, Praha

Terezie Štýsová

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 41 000,- Kč

Upřesňující informace3) :
(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,
náplň práce
apod.) Vaší náplní práce bude:
- Zpracování bezpečnostních incidentů generovaných naším nástrojem SIEM
- Být prvním respondentem odpovědným za třídění kybernetických incidentů
- Komunikace incidentů, poradenství a implementace nezbytných změn potřebných k odvrácení útoku
- Podíl na tvorbě pravidel detekce za účelem další ochrany naší organizace před moderními hrozbami
- Účast na plánování a implementaci bezpečnostních opatření k ochraně počítačových systémů, sítí a dat v celé organizaci Lékařů bez hranic

Váš profil:
- Schopnost jasné komunikace vrcholovému vedení
- Analytické myšlení (schopnost vidět celkový obraz, předvídat možné důsledky vašeho jednání)
- Široká znalost IT a informačních bezpečnostních technologií, operačních systémů, databází a aplikací a běžných technik útoku
- Orientace na výsledky, se silnými schopnostmi řešit problémy
- Jistá analýza skutečného provozu a souvisejících artefaktů: škodlivý, normální a provoz aplikací
- Vysokoškolský nebo srovnatelný titul v oboru informatiky, informační bezpečnosti, strojírenství nebo příbuzných oborů
- Windows a Unix zkušenosti s vystavením role zabezpečení (vč. stáží)
- Zkušenosti se sítěmi (porozumění základním síťovým protokolům a toku provozu v podnikovém prostředí).
- Základní znalosti aplikací klient-server, vícevrstvé webové aplikace, relační databáze, brány firewall, VPN a podnikové produkty Anti-Virus
- Certifikace jako CCNA, Security + jsou vítány

Dovolená: 25 dní / rok
Práce z domova
Zdravotní volno: 6x / rok
Příspěvek na roční MHD kupon po Praze