Práce Nabídka zaměstnání

SPLUNK Konzultant

ALEF NULA,a.s. - 001

Pernerova 691, Praha

Detail firmy

Barbora Glöcknerová

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 70 000,- až 100 000,- Kč

Popis pozice:
- Analýza dat na straně zákazníka a pochopení jeho představ
- Návrh řešení pro platformu SPLUNK a následný onboarding firemních dat do Splunku
- Organizace a zpracování dat - vytváření reportů, dashboardů a aplikací nad platformou Splunk.
- Konfigurace platformy Splunk dle analýzy a požadavků zákazníka, následné nasazení u zákazníka
- Systémová podpora a realizace technických případů u zákazníků, realizace služeb EC.

Požadavky:

- Znalost datové analýzy nad libovolným analytickým nástrojem.
- Schopnost zjistit business potřeby.
- Data onboarding - zpracování vstupních dat.
- Tvorba reportů a dashboardů
- Vysokoškolské vzdělání, technický směr výhodou.
- Výhodou zkušenosti v IT/Networking oblasti. Výhodou znalost LAN a security oblasti.
- Schopnost samostatné i týmové práce.
- Schopnost pracovat s vysokým nasazením a dovést projekty do finálního stavu.
- Loajalita k firmě.

Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál, AJ, Multisport karta, Roční kupon na MHD nebo Firemní automobil, 20 dnů dovolené, Sick day, Vouchery na dentální hygienu