Práce Nabídka zaměstnání

Referent oddělení plánu a rozpočtu České obce sokolské

Česká obec sokolská

Újezd 450, Praha

Karla Dostálová
721983619

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- až 40 000,- Kč

Místo výkonu práce Újezd č.p. 450/40, Praha 1.
Prvotní kontakt emailem kdostalova@sokol.eu nebo telefonicky v pracovní dny 9:00 - 15:00 hodin 721983619.
Náplň práce: Sledování rozpočtu a celkových finančních toků organizace, administrace státních neinvestičních dotací, příspěvků a darů (žádosti, vyúčtování).
Požadavky: Znalost ekonomických činností a analýz. Praxe v plánování, tvorbě a kontrole čerpání rozpočtu organizace.

Hrubá mzda = základní mzda dle zápočtu praxe zaměstnance + osobní příplatek.

Zaměstnanecké výhody: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, zdravotní volno/sick days, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, odměny při životním a pracovním výročí, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, příspěvek na sport/kulturu/volný čas.