Práce Nabídka zaměstnání

Provozovatelé malých penzionů

Prahafavicon s.r.o.

Senovážné náměstí 1465, Praha

Martin Slezák
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 18 000,- až 20 000,- Kč

MÍSTO VÝKONU : Senovážné náměstí č.p. 1465/7, Nové Město, 110 00 Praha 1
KONTAKT : PRVOTNĚ E-MAILEM! - Martin Slezák Mgr., e-mail: mslezak2013@gmail.com

Náplň práce: řízení provozu malého ubytovacího zařízení, dohled nad rezervacemi, komunikace s klienty, přebírání plateb za ubytování a doprovodné služby, vítání hostů, příprava a podávání snídaní, asistence zákazníkům při plánování zábavních činností, úklid a zásobování ubytovacího zařízení.

Požadavky: s ohledem na potřebu každodenního jednání se zákazníky a s obchodními partnery v korejském jazyce vyžadována schopnost komunikovat s rodilými korejskými mluvčími v ústním i písemném styku.