Práce Nabídka zaměstnání

Protokolující úředník/úřednice

OBVODNÍ SOUD PRO PRAHU 7

Ovocný trh 587, Praha

Detail firmy

Zuzana Bundilová
221 093 212

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 18 300,- až 26 830,- Kč

Datum nástupu: ihned

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
11000 Praha - Staré Město, Ovocný trh 587/14

KONTAKTNÍ OSOBA:
Bundilová Zuzana, tel.: 221 093 212, e-mail: ZBundilova@osoud.pha7.justice.cz

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení.

POŽADUJEME:
státní občanství ČR,
znalost psaní na počítači - výhodou je hmatovou technikou (všemi deseti),
odborná zkouška protokolujícího úředníka (ideálně, nebo bude vyžadována v souvislosti s nástupem na tuto pracovní pozici),
dobrá znalost práce na PC,
samostatnost,
spolehlivost,
trestní a morální bezúhonnost,
výborná znalost českého jazyka,
předchozí praxe vítána - není podmínkou.

Náplň práce: zajišťování protokolace v jednací síni a přepisování zvukových záznamů.
Zpracování písemností podle pokynů v referátu a příprava soudního jednání.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
příjemné pracovní prostředí, stravenky v hodnotě 120,- Kč, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, příspěvek na penzijní připojištění, jistotu stabilního zaměstnání, možnost dalšího odborného a profesního růstu