Práce Nabídka zaměstnání

Projektoví manažeři

Gemikaya Inşaat Taahhüt Nakliye ve Diş ticaret Limited Şirketi, odštěpný závod

Pobřežní 249, Praha

Filip Choutka
221 506 300

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 115 000,- až 125 000,- Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Pobřežní č.p. 249/46, Karlín, 186 00 Praha 8
PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr.: choutka@schaffer-partner.cz , Kontaktní osoba Choutka Filip, tel.: 221 506 300
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY:
Požadujeme vzdělání v oboru stavebnictví alespoň na úrovni bakaláře a minimálně 5 let praxe v oblasti stavebnictví (praxe se stavbou budov určených k užívání veřejností je výhodou).

Uchazeč dále musí mít plynnou znalost turečtiny a angličtiny, a to s ohledem na mezinárodní klientelu zaměstnavatele. Znalost českého jazyka je výhodou.

Náplň práce:
Komplexní management stavebních projektů, monitoring a řízení následujících faktorů:
- časové hledisko (posloupnost a určování časové dotace jednotlivých kroků za účelem zajištění dodržení lhůt)
- personální hledisko (analýza požadavků na pracovní síly, přidělování pracovních sil mezi jednotlivými staveništi), řízení a supervize pracovníků, personální agenda (výběr a zajištění lidských zdrojů)
- právní hledisko (analýza projektů z hlediska compliance, permittingová agenda, příprava smluvní dokumentace)
- technické hledisko (zajištění materiálů a zásob, volba vhodného stavebního postupu)
Komunikace s vedením společnosti, klienty, administrativním personálem a dělníky, zastupování vlastníka či developera
- Příprava rozpočtů
- Příprava QC programů

Hledáme uchazeče, který bude mít dobré týmové kompetence a organizační dovednosti. Nabízíme přátelský a dynamický kolektiv a možnost prohlubování znalostí v oboru.