Práce Nabídka zaměstnání

Projektanti informačních a komunikačních systémů

Ministerstvo vnitra ČR_ Kloknerova 26

Kloknerova 2295, Praha

Vladimír Lapáček
777 478 989

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 24 770,- až 36 470,- Kč

Kontakt: e-mail: vladimir.lapacek@grh.izscr.cz
tel.: 777 478 989

Upřesňující informace:
Požadavky: minimálně SŠ s maturitou v technickém oboru, výpis z RT, alespoň 3 roky praxe, schopnost analytického myšlení, dobrá práce na PC, flexibilita, spolehlivost, odpovědnost, znalost MS Office + internet, základní přehled v oblasti informatiky, obecný přehled v problematice počítačových sítí, zkušenosti v oblasti tvorby a provozu systémů GIS výhodou, zkušenosti s jednáním s operátory výhodou
Hlavní pracovní náplň: práce v oblasti základní správy serverů a síťových zařízení, jednání s partnery a poskytovateli připojení, tvorba koncepcí a dokumentací v oblasti informatiky
Nabízíme: platové zařazení v 12. platové třídě (NV č. 263/2018 Sb.) - plat dle započitatelné praxe, po zapracování možnost osobního příplatku, možnost školení, VOLNÉ IHNED!!

Zaměstnání na dobru určtitou: 1 rok (pak neurčito)

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna,
závodní stravování/stravenky