Práce Nabídka zaměstnání

Project Executive

Millward Brown Czech Republic, s.r.o. - 001

Klimentská 1207, Praha

Martina Kopáčková
225300211

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 25 000,- až 35 000,- Kč

Místo práce: Klimentská č.p. 1207/10, Praha 1
tel.: 778473164 (volat ve všední dny 9-16:30), e-mail: michaela.drapakova@kantar.com
Požadujeme výbornou znalost AJ (na úrovni C1), znalost dalších jazyků výhodou. Zkušenosti s řízením projektů výhodou. Nutná schopnost dodržovat termíny, vynikající komunikační dovednosti, výborná znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint).
Náplň práce: zodpovědnost za bezproblémový průběh výzkumného projektu, zajištění dodání výsledků v požadovaném termínu, kontrola dodržování nákladů na projekt.