Práce Nabídka zaměstnání

Programátoři počítačových aplikací specialisté

ANDRITZ HYDRO s.r.o. MVP

Počernická 272, Praha

Pavel Charvát
234 701 831

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 40 000,- až 60 000,- Kč

Do našeho realizačního týmu hledáme kolegu na pozici
Vývojář automatizovaných testů
Absolventy SŠ nebo VŠ IT nebo technického směru.
Orientace na automatické systémy řízení technologií výhodou.
Náplň práce
- vývoj softwarových/hardwarových produktů pro řízení technologických procesů v energetice
- vytváření automatizovaných testů produktů

Požadujeme
- odpovídající VŠ/SŠ vzdělání, včetně čerstvých absolventů
- komunikativní znalost AJ (případně NJ)
- analytické myšlení, pečlivost, zodpovědnost
- schopnost práce v mezinárodním týmu
- otevřenost pro nové metody, inovace
- variantně zkušenosti (včetně školních či open source prací)
o s testováním technických zařízení (tzv. black box testing - průmyslová elektronika, automobilový průmysl atd.)
o a / nebo s vytvářením nebo provozováním testovacích sestav
o a / nebo s programováním

Výhodou, avšak ne podmínkou
- Zkušenosti s technickou podporou
- Zkušenosti s vytvářením systémové dokumentace nebo technických listů
- Elektrotechnické inženýrské znalosti
- Znalost programovacího jazyka Python
- Certifikát ISTQB
- Německý jazyk
- Znalost programu Squish
- Zkušenosti s automatizací zkoušek

Nabízíme
- zajímavou práci v silné mezinárodní společnosti
- možnost dalšího vzdělávání
- zajímavý motivační program
Praxe v oboru je vítána, není ale podmínkou.
Stravenky, 5 týdnů dovolené, možnost práce z domova