Práce Nabídka zaměstnání

Programátoři počítačových aplikací specialisté

ANDRITZ HYDRO s.r.o. MVP

Počernická 272, Praha

Pavel Charvát
234 701 831

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 40 000,- až 60 000,- Kč

Do našeho realizačního týmu hledáme kolegy na pozici
Programátor C++ (senior / junior)
Náplň práce
- vývoj softwarových produktů pro řízení technologických procesů v energetice
- programování produktů třídy SCADA / HMI v jazyce C++. Multiplatformní GUI a CLI programy s knihovnou Qt pro operační systémy Windows a Linux.
Požadujeme
Senior programátor
- Několikaletá zkušeností s vývojem aplikací
- Ideálně zkušenosti s řízením malého týmu nebo alespoň zájem o něj
- Dobrá znalost C ++ (objektová orientace, multithreading)
- Zájem o vývoj uživatelského rozhraní pro desktop aplikace - Cílové platformy: Windows a Linux - Znalost knihovny Qt výhodou
Junior programátor
- Zkušenosti s vývojem aplikací nebo relevantní vzdělání
- Znalost C ++ nebo C # / Java - Zájem o vývoj uživatelského rozhraní pro desktop aplikace
- Cílové platformy: Windows a Linux
- Znalost knihovny Qt výhodou
Nabízíme
- zajímavou práci v silné mezinárodní společnosti zaměřené na hydroenergetiku
- možnost dalšího vzdělávání
- zajímavý motivační program
Stravenky, 5 týdnů dovolené, možnost práce z domova