Práce Nabídka zaměstnání

Pracovník výroby/Skladník

Artur Budáč
724 390 503

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 24 000,- až 27 000,- Kč

Kontakt:tel.: 724 390 503/ od 8-16:30hod v pracovní dny, e-mail: budac.artur@cobra-cz-cz
Upřesňující informace:
Náplň práce:
Kompletace a sestavování zboží - okenních a dveřních klik
Naskladňování zboží, manipulační práce
Příprava zboží na expedici k zákazníkovi
Práce s ručním nářadím
Montáž kování
Požadujeme: dobrou manuální zručnost, pečlivost, zodpovědný přístup k práci, časovou flexibilitu, aktivní přístup, dobrý zdravotní stav, fyzickou zdatnost, uživatelskou znalost práce na PC, výpis z RT, řidičský průkaz sk. B, zkušenost s problematikou dveří a oken vítána .
Zaměst. výhody:
Podnikové stravování (oběd, nápoje) zdarma, Možnost zvýhodněného mobilního firemního tarifu, Zaměstnaneckou slevu na firemní sortiment, Po zapracování mzdové navýšení a prodlouženou dovolenou