Práce Nabídka zaměstnání

Pracovníci půjčovny stavebních strojů a nářadí

Romana Juříčková
730 899 239

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- až 32 000,- Kč

Náplň práce:
- péče o zákazníky
- osobní, telefonická a e-mailová komunikace s klienty
- zpracování a aktualizace databáze stávajících odběratelů
- klientské poradenství ohledně pronajímaného zařízení a jeho používání
- výdej, příjem a evidence pronajímaného zařízení ze skladu a na sklad, a s tím spojená administrativa
- údržba a drobný servis strojů a nářadí
Požadavky:
- technické dovednosti
- znalost práce na PC, zejména MS Office
- fyzická zdatnost

Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na stravování, sleva na půjčování firemního sortimentu, školení, MultiSport karta, cafeterie, dovolená 5 týdnů, sick days, bonusy