Práce Nabídka zaměstnání

Pracovníci ostrahy, strážní

Praha - IKEA

Chlumecká 664, Praha

Smutná Kristýna, NÁBOROVÉ ODD.
800 111 112

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 20 000,- až 23 000,- Kč

MVP: IKEA Chlumecká č.p. 664/10, Černý Most
Kontakt: Smutná Kristýna tel.: 800 111 112 (po - pá 9-17), , e-mail: prace@m2c.eu
Velitel/ka směny

Náplň práce:

o Vést tým ostrahy v OD IKEA.(Černý Most)
o Komunikovat s klientem.
o Obsluhovat bezpečnostní technologie.
o Vytvářet reporty.
o Vést protokol o průběhu služby.
o Nabírat a zaškolovat nové členy ostrahy.
Požadavky:

o Chuť pracovat ve 12 hodinových směnách.
o Trestní bezúhonnost.
Nabízíme:
o Možnost využití jídelny Ikea
o Dobrá dostupnost MHD Černý Most
o Nabízíme pouze hlavní pracovní poměr s hodinovou sazbou 130,- Kč/h.
o Stabilita je důležitá, a proto nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou.
o Víme, že začátky jsou těžké, proto hradíme kompletně uniformu a přispíváme na obuv.
o Po zkušební době máte nárok na stravenky a jednou ročně na věrnostní odměnu.
o Pokud nejste zdejší, pomůžeme Vám najít bydlení a první tři měsíce Vám přispějeme 1.500,- o Kč.
o Víme, že volný čas je důležitý, a tak Vám dáme možnost pracovat přesčas, ale maximálně si u nás můžete vydělat 28.000,- Kč, tedy cca 21.000,- Kč čistého.