Práce Nabídka zaměstnání

Pomocní dělníci ve výrobě v oddělení kvality

Green Valley, spol. s r.o.

Vinohradská 29, Praha

Šárka Vacíková
777219901
  • vztah

    Dohoda o pracovní činnosti

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 15 200,- až 20 000,- Kč

MÍSTO VÝKONU : Vinohradská č.p. 29/93, Vinohrady, 120 00 Praha 2
KONTAKT : Šárka Vacíková, tel.: 777219901, e-mail: consultant@billancpartners.com

Náplň práce:
- Kontrola kvality dílů dle norem nastavených společností
- Technické zajištění vizuální kontroly, opravy a třídění dílů
- Zabezpečení kvality, zejména pak ve vykonávání vizuální kontroly, oprav, třídění, logistických služeb převážně v oblasti automobilového průmyslu

Požadujeme:
- Porozumění českému jazyku
- Manuální zručnost
- Smysl pro detail, dobré rozpoznání barev
- Ochotu pracovat v třísměnném provozu
- Ochotu pracovat i noční směny
- Spolehlivost
- Dochvilnost
- Samostatnost
- Flexibilitu

Nabízíme:
- Finanční ohodnocení 100 - 125 Kč čistého na hodinu
- Možnost vysokých výdělků a odměn dle výkonu
- Jistotu a dlouhodobou spolupráci
- Zajímavou práci v mezinárodní firmě v oblasti automobilového průmyslu
- Důkladné zaškolení
- Příjemný a přátelský kolektiv