Práce Nabídka zaměstnání

PMO Analyst

Adecco EMEA business solutions, s.r.o.

Pikrtova 1737, Praha

Miroslava Hodáňová (HR Specialist)

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 50 000,- Kč

MÍSTO VÝKONU : Pikrtova č.p. 1737/1a, Nusle, 140 00 Praha 4
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM: e-mail: miroslava.hodanova@adeccogroup.com

Upřesňující informace:
Porfolio Analyst bude hrát klíčovou roli při vytváření a řízení analýz projektů, programů a portfolií, které poslouží k jejich efektivnímu řízení a napomůže při kontrole.
Náplň práce:
- sběr a ověřování dat, zajištění jejich úplnosti, konzistentnosti a kvality a jejich následná analýza
-poskytování zpětné vazby, konzultace a doporučení ke zlepšování procesů a nástrojů PMO
- poskytování analýz a reportů pro tvorbu plánu financování
Požadujeme:
- alespoň 3 roky praxi na obdobné pozici
- minimálně 3 roky zkušenosti s Clarity (nebo obdobných PPM nástroj)
- výborné schopnosti v analýze dat (Excel, Power Point, Power BI a další)
-vynikající prezentační schopnosti, schopnosti optimalizovat výsledky

Zaměstnanecké výhody:
stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, příspěvky na sportovní aktivit