Práce Nabídka zaměstnání

OC Nový Smíchov

Plzeňská 233, Praha

Petra Virtová

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 17 000,- až 21 500,- Kč

Místo výkonu práce: OC Nový Smíchov, Plzeňská 233/8, Praha, Smíchov
Kontaktovat mailem prace@m2c.eu - Virtová Petra
Náplň práce:

Hledáme uchazeče/čky na pozici v ostraze do obchodního centra na Praze 5.
Nudná práce zabíjí, ale u nás se rozhodně nudit nebudeš.
Staneš se členem bezpečnostního týmu, který se stará o celkovou bezpečnost centra.

Můžeme nabídnout i jiné lokality po Praze a směny dle Vašich možností.

Požadavky:
o Chuť pracovat
o Tvýpis RT

Nabízíme:

o Zvýhodněné volání O2
o Zázemí stabilní společnosti
o Možnost dlouhodobé spolupráce
o Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
o Možnost profesního i platového růstu
o Zajímavý motivační program
o Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
o Možnost zajištění ubytovny nebo příspěvku