Práce Nabídka zaměstnání

Osobní rodinný asistent

Via Cordis, z.ú. - P6

Evropská 644, Praha

Barbora Kňažková
+420 775 996 227

  • směny

    Neurčeno

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 16 200,- až 26 000,- Kč

Požadujeme především:
- alespoň základní přehled o problematice péče o děti s duševním onemocněním,
- sociální cítění (ne nutně sociální vzdělání),
- cit pro detail a organizační schopnosti,
- trpělivost při práci s celou rodinou pečující o dítě s duševním onemocněním,
- preciznost při vyplňování související dokumentace.
Hlavní náplň práce:
- organizace a kontrola práce multidisciplinárního týmu pod vedením rodinného konzultanta,
- organizační příprava kurzů pro pečující rodiče pod vedením rodinného konzultanta a externích lektorů,
- operativní pomoc rodinám při plnění cílů v rámci plánů podpory,
- vytváření prostoru pro společné sdílení příjemných chvil pro celou rodinu,
- hledání podpory v komunitě, kde rodina žije,
- upravování plánů podpory rodin,
- účast na závěrečném hodnocení plánů podpory,.
- asistence při stimulaci aktivity dětí s duševním onemocněním,
- poskytnutí součinnost při získávání dat a informací pro tvorbu metodiky.

Po uplynutí zkušení doby - homeoffice 1 den v týdnu