Práce Nabídka zaměstnání

Odborný pracovník v laboratorních metodách

Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze - sídlo

Šrobárova 49, Praha

Radomíra Limberková
+420267082412, 725 191 385

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 660,- až 48 810,- Kč

Kontakt: Limberková Radomíra MUDr., tel.: +420267082412, 725 191 385, e-mail: radomira.limberkova@szu.cz

Požadujeme: VŠ přírodovědného zaměření, praxe nebo atestace v oboru výhodou, schopnost samostatné vědecké práce a publikační činnosti, znalost AJ nezbytná, uživatelská znalost práce na PC, znalost ČJ slovem i písmem
Hlavní náplň činnosti: virologická diagnostika (PCR, sérologie, tkáňové kultury) respiračních virů, molekulární diagnostika respiračních virů, bioinformatika ( celogenomová sekvence). Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Dovolená v délce 5ti týdnů, dodatková dovolená, stravné, podnikové stravování, indispoziční volno, penzijní pojištění, firemní školka