Práce Nabídka zaměstnání

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení / prodavačka

Bufet.cz Praha s.r.o. /OC STROMOVKA/

Veletržní 1623, Praha

Eva Beranová
+ 420 775 538 387
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 14 000,- Kč

MÍSTO VÝKONU : OC STROMOVKA
Veletržní č.p. 1623/24, Holešovice, 170 00 Praha 7
KONTAKT : Eva Beranová, tel.: + 420 775 538 387 (8-16h), e-mail: eva.beranova@bufetcz.eu

Pracovní náplň: Prodej hotových jídel, jídel denní nabídky, nápojů atd.

Požadujeme: Osoba invalidní nebo zdravotně znevýhodněná - jsme chráněná dílna,osoba starší 18 -ti let, příjemné vystupovaní, schopnost komunikovat se zákazníky, ochotu učit se pracovat s pokladním systémem. Praxe není nutná, zaměstnanec bude zaškolen.

Je možné přijmout i osobu ve 3. stupni ID, podmínkou je stabilní chůze bez kompenzačních pomůcek.

Zaměstnanecké výhody : Závodní stravování zdarma, zkrácený pracovní úvazek (30h/týden).