Práce Nabídka zaměstnání

Obchodní zástupci

Indoeuro Trade link, s.r.o.

Politických vězňů 911, Praha

SHAILESH KANTILAL PATEL
608712033

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 18 500,- Kč

Popis pracovní nabídky
Hledáme obchodního zástupce do anglicky mluvící společnosti. Vašim úkolem bude komunikovat převážně telefonicky a přes email s Českým a Slovenským trhem v českém jazyce. K dotažení obchodního vztahu vyžadujeme osobní obchodní schůzky. Komunikace s vedením firmy je v Angličtině.

Pracovní náplň:
Oslovování klientů a domlouvání schůzek

pomoc při přípravě cenových nabídek a plánů, propagačních akcí

Pravidelný týdenní a měsíční report

Prodejní prezentace

Sladění prodejního úsilí s marketingovými programy

Dohled nad zálohami a platbami klientů

Příprava smluv a objednávek

Správa klientských záznamů

Klientský servis

Požadujeme
středoškolské vzdělání s maturitou (zaměření obchod, marketing nebo ekonomika)

předchozí zkušenosti jsou výhodou

porozumění klientům a pochopení obchodních procesů

zodpovědnou osobu, která zvládne perfektní klientský servis

výborný psaný a mluvený projev

umění nacítit se do klienta a vybudovat s ním obchodní vztah

Zkušenosti s prací na PC + pokročilé ovládání Word, Excel a outlook

Nabízíme hodinovou mzdu + atraktivní bonus za dosažení prodejních cílů a plánů

Možnost práce z domova