Práce Nabídka zaměstnání

Obchodní náměstci (ředitelé)

MEGAEVENT s.r.o.

Koubkova 1726, Praha

Andrej Konstantinov

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 27 000,- Kč

MÍSTO VÝKONU : Koubkova č.p. 1726/8, Nové Město, 120 00 Praha 2
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Andrej Konstantinov, e-mail: info@megatiket.cz
Svůj strukturovaný životopis, prosím, zasílejte na e-mail: info@megatiket.cz

Náplň práce:
Vytváření a implementace obchodní a prodejní strategie společnosti
Odpovědnost za dosažení obchodní cílů společnosti
Strategické řízení a vedení obchodního oddělení
Sledování vývoje trhu a vyhledávání nových obchodních příležitostí
Vyhodnocování prodejních aktivit a sledování rentabilnosti prodejních kanálů společnosti
Rozvoj vztahů s klíčovými zákazníky a péče o ně
Pravidelný reporting na poradách vedení
Reprezentování společnosti na veletrzích, výstavách
Pracovní cesty do zahraničí a EU

Co požadujeme:

Vysokoškolské vzdělání (menegment výhodou)
Znalost anglického a ruského jazyka podmínkou (komunikace se zahraničními klienty)
Základní znalost českého jazyka je vítána
Smysl pro obchod a schopnost navazovat dlouhodobě obchodní vazby
Manažerské schopnosti
Schopnost zvládání zátěžových situací
Flexibilita včetně časové flexibility
Reprezentativní a profesionální osobní vystupování
Výborné komunikační a obchodní dovednosti
Orientace na zákazníka
Uživatelská znalost práce na PC

Co nabízíme:
Zajímavou, perspektivní práci v mezinárodním prostředí
Motivační mzdové ohodnocení: fixní mzda odpovídající vašim zkušenostem a nadstandardní bonusové ohodnocení
Možnost profesního růstu