Návrháři a správci databází MySQL / MySQL Database Administrator

HOMO DEVELOPUS s.r.o.

Bělehradská 347, Praha

Jana Litvinova
773289791

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 50 000,- Kč

MÍSTO VÝKONU : Bělehradská č.p. 347/54, Vinohrady, 120 00 Praha 2
KONTAKT PRVOTNÍ E-MAILEM : Litvinova Jana Ing., tel.: 773289791, e-mail: recruiting@homodevelopus.com

náplň práce:

ladění DB, spolupráce s vývojáři SW
spolupráce na návrzích DB a HW infrastruktury a architektury
spolupráce při implementaci nových DB technologií

požadavky:

min. 3 roky praxe v HighLoad
znalost administrace MySQL DB a Galera Cluster
aktivní znalost ruského jazyka
Znalost AJ na úrovni čtení technické dokumentace