Práce Nabídka zaměstnání

Mistr do sociální firmy Zahrada

Fokus Praha, o.s. Bohnice Dolákova č.p. 536/24

Dolákova 536, Praha

Jiří Novák
603522528
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 24 000,- Kč

Náplň práce:
Budete zástupce vedoucího naší sociální fírmy Zahrada
Budete mít na starosti tým cca 5 - 6 kolegů se zdravotním znevýhodněním
Budete se podílet na údržbě zahrad a ostatní zeleně dle zakázek

Požadavky:
Znalosti v oblasti zdravotnictví, v ideálním případě vzdělání v oboru
Fyzická zdatnost
Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
Lidský přístup, spolehlivost a samostatnost
Pracovní zkušenost s odbornou zahradnickou prací (odpovědnost za realizaci zakázek)
Práce na plný i zkrácený úvazek
Práce od pondělí do pátku. NEPRACUJEME O VÍKENDECH
Práce na hlavní pracovní poměr po celý rok. NEJEDNÁ SE O SEZÓNNÍ PRÁCE
Nástupní plat 24.000,- hrubého na 1,0 úv. + motivační odměny dle hospodářského výsledku
Velmi zajímavou práci (jsme sociální firma)
5 týdnů dovolené