Práce Nabídka zaměstnání

Mezinárodní obchodník se zemním plynem a elektřinou

ZANGAS CZ s.r.o.

Na Pankráci 1724, Praha

Stanislav Kazda
777005799 (volat v pracovní dny 10-14:00 hod.)
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 30 000,- až 100 000,- Kč

Kontakt: tel.: 777005799 (volat v pracovní dny 10-14:00 hod.)

Požadavky: Vzdělání VŠ (zaměření ekonomika, mezinárodní obchod nebo právo), praxe v obchodování s elektřinou a plynem na mezinárodní úrovni, ŘP B
Jazyky (plynně): angličtina, němčina, ruština
Certifikáty a zkoušky: EEX trader exam, EFET
Pracovní náplň: nákup a prodej zemního plynu a elektřiny na území EU, Švýcarska a Ukrajiny, včetně vedení obchodního týmu

zajištěné ubytování v Praze po dobu zaměstnání