Práce Nabídka zaměstnání

Manažer obchodní skupiny

Daniel Klein PRAHA 4

Hvězdova 1716, Praha

Daniel Klein

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 40 000,- až 60 000,- Kč

Náplň práce: Vedení obchodních jednání. Příprava cenových nabídek a kalkulací pro klienty. Komunikace s obchodními partnery. Administrativa spojená s přípravou smluv. Vedení a rozvoj týmu, dohled na jeho fungování.
Aktivní účast na poradách a školeních. Práce s interním systémem společnosti.

Požadavky: Zkušenosti s vedením týmu lidí. Středoškolské vzdělání s maturitou. Komunikační a obchodní dovednosti.
Pozitivní přístup a zájem o profesní růst. Dobrá znalost MS Office. Řidičský průkaz skupiny B. Trestní bezúhonnost a bezdlužnost. Český jazyk na výborné úrovni.

Nabízíme: Zajímavé mzdové ohodnocení (40.000-60.000 Kč). Příjemné pracovní prostředí. Příležitost rozvinout své schopnosti díky kvalitnímu systému zaškolení. Flexibilní začátek a konec pracovní doby. Vlastní organizace náplně práce. Benefity.