KOORDINÁTOR/KA LATINSKOAMERICKÉHO PROGRAMU / DESK OFFICER FOR LATIN AMERICAN PROGRAMME

Člověk v tísni, o.p.s.

Šafaříkova 635, Praha

Detail firmy

Eliška Kociánová

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 34 000,- až 40 000,- Kč

Místo výkonu práce: Praha, s občasnými výjezdy do zahraničí
Zašlete nám svůj životopis a krátký motivační dopis prostřednictvím následujícího odkazu: https://apply.workable.com/people-in-need-2/j/F40A68F540/apply/ nebo prostřednictvím e-mailu kariera@clovekvtisni.cz.
(English version: https://www.clovekvtisni.cz/kariera/desk-officer-for-latin-american-programme-1025jo)
Náplň práce:
" Stanete se součástí latinskoamerického týmu Centra pro lidská práva a demokracii (Člověk v tísni, o.p.s.) v Praze. Budete nejbližším partnerem mise na Kostarice a budete přispívat k jejímu správnému řízení a rozvoji.
" Budete podporovat řízení projektového cyklu, pomůžete zajistit kvalitu programu. V případě potřeby budete mít na starosti administraci projektu a také budete spolupracovat na tvorbě regionální strategie a jejím naplňování. Budete odpovídat za reprezentaci programu směrem k partnerům, dárcům v České republice a Evropě, stejně jako za budování partnerství a účast na rozvoji programu.
" Budete se podílet na personálním obsazování mise a budete (ve spolupráci s vedením mise) odpovědní za její vyvážené ekonomické řízení. Pro své kolegy v rámci kostarické mise budete hlavním kontaktním centrem při koordinaci agendy, podpoře dalších oddělení Člověka v tísni a jejich propojení s programem. V relevantních případech se budete účastnit aktualizací pravidel bezpečnosti a v neposlední řadě budete kontrolovat, zda mise vyhovuje interním pravidlům a zásadám organizace.
Pro tuto pozici považujeme za důležité:
" Zkušenosti s koordinací projektu, týmovou prací a/nebo vedením týmu v neziskovém prostředí a v zahraničí
" Minimálně 3 roky zkušeností s projekty v oblasti lidských práv
" Vzdělání v oblasti lidských práv nebo rozvojové problematiky je vítáno
" Prokazatelné dovednosti psaní projektových návrhů, žádostí a reportování, nejlépe u donorů v oblasti lidských práv a/nebo rozvoje, jako jsou EK, DoS, MFA atd.
" Schopnost jasně a citlivě komunikovat s různými skupinami lidí
" Schopnost posilovat vztahy s partnery a donory v České republice i v zahraničí
" Vynikající znalost španělštiny a angličtiny
" Schopnost organizovat si svou práci samostatně a přistupovat k věcem pozitivně i v situacích, kdy se rychle rozvíjejí a mění požadavky
" Zkušenosti s rozpočty, podporou a supervizí v oblasti metodiky a hodnocení
" Proaktivita, analytické myšlení a schopnost rychle se naučit interní procesy organizace
" Zájem nebo zkušenost s latinskoamerickým regionem je velmi vítaná
" Ochota cestovat
Nabízíme:
" Zázemí a profesionalita největší české nevládní organizace
" Zajímavá a kreativní práce s mezinárodním dosahem (možnost vycestovat na mise)
" Nástupní plat v rozmezí 34 000 - 40 000 Kč hrubého / měsíc na základě vašich zkušeností a našich platových tabulek
" Člověk v tísni podporuje profesionální rozvoj a účast na školeních
" 25 dnů dovolené za kalendářní rok
" Po dohodě možná částečná homeoffice
" Otevřená a neformální organizační kultura
" Možnost účastnit se zajímavých akcí, které organizujeme (např. Mezinárodní filmový festival Jeden svět)
" Multisport karta
" Školka pro předškolní děti zaměstnanců (přímo v budově)
" Slevy na kulturní akce
" Přátelští kolegové vyznávající podobné hodnoty
" Dog friendly office