Práce Nabídka zaměstnání

Inženýři projektanti inženýrských děl

Valbek, spol. s r.o.MVP

V olšinách 2300, Praha

Detail firmy

Jesika Kunzeová
+420221592050

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 20 000,- až 30 000,- Kč

Náplň práce: Práce na zajímavých projektech dopravních staveb velkého i menšího rozsahu ve všech
stupních projektové dokumentace. Práce na silničních stavbách všech kategorií - dálnice, silnice I., II. a III.
tříd, městské komunikace či cyklostezky. Projednávání dokumentace se správci, úřady, zhotoviteli a
investory. Možnost pravidelných výjezdů přímo na stavby během jejich realizace.
Požadujeme: znalost výpočetních a CAD systémů, český jazyk na výborné úrovni, zájem o obor ve
stavitelství a chuť se dále rozvíjet, řidičský průkaz skupiny B, znalost cizích jazyků
Zaměstnanecké výhody4):
5 týdnů dovolené, stravenky, Multisport karta, příspěvek na jazykové kurzy, příspěvek na penzijní pojištění