Práce Nabídka zaměstnání

Inženýři elektronici kontroly a řízení kvality

Porsche Engineering Services, s.r.o.

Radlická 714, Praha

Lenka Hejkrlíková

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 50 000,- až 85 000,- Kč

Upřesňující informace3) :
(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,
náplň práce
apod.) Implementace nízkoúrovňového softwaru v C / C ++
Konfigurace operačního systému Linux a jeho distribucí (buildroot, yocto) pro konkrétní hardware
Specifikace požadavků na OS a HW na základě požadavků aplikačního SW (např. Instalace konkrétních knihoven a ovladačů)
SW architektura a design
Titul v oblasti informačních technologií, automobilového inženýrství, řídicí techniky a souvisejících oborů
Dobrá pracovní znalost jazyka C a / nebo C ++, operačního systému Linux pro vestavěné aplikace, RTOS (např. FreeRTOS), ladicích nástrojů, jako jsou gdb, valgrind, openocd
Zkušenosti s MCU
Dobře mluvený a psaný anglický a / nebo německý jazyk
Zkušenosti v oblasti automobilové elektroniky (řídicí jednotky, sběrnice, komunikační protokoly, diagnostika…) jsou výhodou
Znalost vývojových standardů podle (A) SPICE, MISRA, ISO26262, IEC61508 atd. je výhodou
Roční výkonnostní bonus, Flexibilní pracovní doba, Příspěvěk na sport (karta MultiSport), Příspěvek na stravování (stravenky), Dovolená (5 týdnů za rok), Zdravotní volno (5 dnů za rok), Možnost občasné práce z domova, Vzdělávací kurzy a školení, Firemní a team buildingové akce, Zahraniční pracovní cesty, Příjemné pracovní prostředí.